Doprava a platba

I. Platební podmínky

a) platba v hotovosti / kartou při osobním převzetí
b) platba předem bankovním převodem
c) na dobírku při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka přepravce)


II. Dodací podmínky

Osobní odběr: Zboží může převzít pouze osoba k tomu pověřená (oprávněná) majitelem firmy nebo statutárním orgánem společnosti. Tato osoba se musí dostatečně identifikovat a prokázat platným občanským průkazem nebo platným cestovním pasem.

Zasílání přepravní službou - ČR: Zboží je možno kupujícímu zaslat přepravní službou DPD. Přepravce garantuje doručení zásilky kamkoliv do ČR do 24/48 hodin. Cena přepravy se řídí dle níže uvedeného ceníku.


Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě s kupní smlouvou tím, že zásilka je např. neúplná nebo poškozená. Pokud takto poškozenou zásilku kupující od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.
Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu info@dogscreen.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat faxem, e-mailem, nebo poštou prodávajícímu. Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky dává prodávajícímu možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.


Ceník dopravného - standardního rozměru zásilky o hmotnosti do 50 kg:


Ceník dopravného ČR
 
Typ dopravy
Cena bez DPH
Dopravce GP110,00 Kč
hodnota zboží do 2.000,- Kč *
Dopravce GPzdarma
hodnota zboží nad 2.000,- Kč *
Dobírka30,00 Kč


Osobní odběrzdarma


* hodnota zboží bez DPH