FAQ

Co je to dogscreen?

Je to nové, inovativní a patentované řešení německé firmy iLess GmbH. Dogscreen® uchovává veškeré uvolněné psí chlupy v kufru vašeho automobilu, takže se nemohou šířit do interiéru. Dogscreen® se skládá ze 3 částí, které harmonicky spolupracují, aby pro Vás, vaše spolujezdce a především pro vašeho psa, zajistily větší komfort a ochranu při jízdě.


Jak funguje dogscreen?

Patentovaný filtr dogscreenu přitahuje všechny uvolněné a setřesené psí chlupy a zadrží je. Proto už nikdy nebudete muset čistit své auto od psích chlupů, stačí pouze dle potřeby vyměnit filtr!


Co je to dogreload?

Název dogreload označuje náhradní filtr pro dogscreen. Při vašem prvním nákupu doporučujeme zakoupit „ Startovací sadu“, která je kombinací jednoho kusu dogscreen-u a 1ks dogmat-u. Následně můžete dle potřeby vyměnit filtr a případně doobjednat dogreload.


Jak často musím doobjednávat dogscreen Filter? (dogreload)

Je to zcela na vás. Záleží jak na rase vašeho psa, tak na počasí, tak na tom, jak často budete přepravovat svého psa v autě. Při průměrném použití doporučujeme výměnu filtru dogreload® každé 3 měsíce.


Co to je dogmat?

Doporučujeme Dogscreen® a Dogmat® používat společně. Dogmat® je speciálně zhotovená rohož, která perfektně pokryje podlahu zavazadlového prostoru. Dogmat® nabízí ještě větší ochranu pro spodní podlahovou část vašeho zavazadlového prostoru a více pohodlí a bezpečnosti pro vašeho psa. Dogmat® také chrání nárazník vašeho vozu proti poškrábání při vyskakování a minimalizuje možnost, že váš pes při skoku uklouzne. Dogmat® má i antibakteriální účinky, pomáhá absorbovat vlhkost a působí proti růstu plísní a hub (antimykotické a fungicidní účinky). Dogmat® svou tvarovou přizpůsobivostí umožňuje dokonalé přizpůsobení se libovolnému tvaru zavazadlového prostoru. Je bez zápachu, omyvatelný a certifikován Öko-Tex Standard 100.


Co je dogrelax?

Je to sprej, který se nastříká do interiéru auta tak, aby nedošlo k přímému kontaktu se psem. Jedná se o speciální recepturu směsi éterických olejů heřmánku a citronové trávy, která osvěží vzduch a má uklidňující účinky na psy. Dogrelax je 100% biologický. Složení: voda, etanol, emulgátory, éterické oleje.


Jaké přednosti mi nabízí použití dogscreenu?

Výhody pro mého psa:
Váš pes bude cestovat v čistém, svěžím a chráněném prostředí. Filtr snižuje účinky slunečních paprsků a redukuje UV-záření, kterému je váš pes vystaven aniž by došlo k omezení vašeho výhledu nebo výhledu vašeho psa. Dogmat umožní vašemu nejlepšímu příteli perfektní a protiskluzovou oporu po dobu jízdy a poskytuje měkký a komfortní podklad. Dogmat absorbuje vlhkost, takže váš pes bude stále ležet nebo sedět na suché podložce. Kromě toho má váš pes při nastupování a vystupování z vozidla pevnější a jistější oporu bez nebezpečí uklouznutí. Sprej Dogrelax zajišťuje čerstvý vzduch a má uklidňující účinky na vašeho psa.

Výhody pro mě a pro mé spolucestující:
dokonce i když Váš pes cestuje pouze v kufru vašeho automobilu, roznesou se uvolněné a setřesené psí chlupy vzduchem po celém vnitřním prostoru Vašeho automobilu. Dogscreen zajišťuje čistou a bezpečnou jízdu pro Vás i vaše spolucestující. Zachycením psích chlupů, slin a hmyzu, které se mohou skrývat v srsti, extrémně snižuje riziko alergií. Příjemným vedlejším efektem je, že se již nikde, ani v práci, ani na párty nebo schůzce neobjevíte se psími chlupy na vašem oblečení. Bez dogscreenu musíte Váš vůz neustále čistit, aby jste zabránili výskytu psích chlupů v interiéru vozidla. Jedná se o složitý proces, vyžadující čas a trpělivost. Dokonce i tehdy je obtížné odstranit všechny chlupy ze sedadel a podlahy auta. Dogscreen Vám ušetří čas i peníze. Takto můžete strávit víkendy se svým psem a ne při čištění vašeho auta.

Výhody pro mé auto:
hodnota Vašeho vozu zůstane nezměněna a nebude se snižovat transportem psa. Dogscreen udržuje interiér Vašeho vozu čistý a chrání nárazník auta před poškrábáním, ke kterému může dojít během nástupu a výstupu psa.


Kde mohu dogscreen koupit?

V internetovém obchodě na našich web stránkách si můžete dogscreen objednat pohodlně z domova a nechat si to zaslat na svou adresu. V případě, že máte zájem o naše produkty jako distributor, můžete nám zaslat e-mail na info@dogscreen.cz. Těšíme se na Vaše dotazy a poptávky.


Jak se dogscreen instaluje?

Dogscreen se snadno instaluje a používá a nemá žádnou složitou údržbu. Vymění se pouze filtr (v případě, že je plný chlupů). Náš podrobný návod na instalaci a instalační video Vám nabízí skvělou pomoc a provedou Vás krok za krokem rychlou a přesnou instalací dogscreenu v zavazadlovém prostoru auta.
Samozřejmostí je návod k instalaci.


Mám další dotazy k dogscreenu! Jak Vás mohu kontaktovat?

Neváhejte nám zavolat na naši linku na číslo: +420 596 663 611 nebo nám poslat e- mail na adresu: info@dogscreen.cz. Těšíme se na Váše dotazy nebo e-maily.


Mohu dogscreen po použití recyklovat?

Ano, dogscreen, dogmat a dogrelax jsou 100% recyklovatelné.


Mohu dogscreen vrátit?

Pokud jste si výrobek zakoupili v našem internetovém obchodě na www.dogscreen.cz, pak nás prosím kontatujte na info@dogscreen.cz, pokud chcete vaše zboží vyměnit nebo vrátit. Pokud jste zboží zakoupili u jednoho z našich externích prodejců, pak kontaktujte, prosím, přímo Vašeho prodejce ve věci vrácení nebo výměny zboží. Vaše spokojenost s našimi výrobky je pro nás velmi důležitá!


Mám zájem pracovat jako partner nebo distributor. Na koho se mohu obrátit?

Pro více informací ohledně exkluzivních distribučních smluv, velkoobchodních cen a našich produktů kontaktujte prosím info@dogscreen.cz.